Заходи у метрошколі

14 січ. 2024
Заходи у метрошколі

Дуже вдячні за можливісь відвідування єдиної у світі метрошколи, де мали змогу разом (чуючи та нечуючи учні ліцею) взяти участь у конкурсах і змаганнях, майстер-класах і пізнавальних новорічних вікторинах, підготовлених для них керівниками гуртків закладів позашкільної освіти району. І найголовніше: спілкуванню та розвагам не могли завадити сигнали " Повітряної тривоги", яких навіть не було чутно, всі присутні з радістю поринули в атмосферу новорічних сюрпризів і пригод, отримуючи масу задоволень і унікальних можливостей від спілкування з однолітками та керівниками гуртків, яких останнім часом бачили тільки на екранах моніторів.
Учні нашого закладу дякують всім, хто подарував їм можливість провести канікулярний час в такому унікальному місці, де можна отримати незабутні враження, навчитися новому й розважитись наяву і без зупину!