Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Щорічно проводиться поточний ремонт, підтримується в належному стані приміщення, навчальні кабінети, оновлюється навчально-матеріальна база закладу освіти.

Для забезпечення освітнього процесу функціонує достатня кількість навчальних кабінетів (каб. історії, географії, математики, біології, англійської мови, хімії, зарубіжної літератури, математики і інформатики, фізики, слухової роботи та 3 каб. української мови та літератури);

Напередодні нового навчального року у нашому ліцеї відкрилася  STEM-лабораторія.  У лабораторії максимально створено умови для розвитку компетентностей у природничих науках та технологіях у школярів із порушеннями слуху. Розвиток даних компетентностей пов'язаний з дослідницькою роботою. У лабораторії можуть відбуватися як уроки, і позаурочні заходи.

Також у ліцеї є великий кабінет, де проводяться виховні заходи та тематичні свята. Учні ліцею можуть скористатися послугами бібліотеки. Також у закладі є книгосховище.