Наші досягнення

Щиро радіємо, що учні нашого ліцею долучилися до Всеукраїнської благодійної акція Нарру Мяу для Мурчика

Раді тому, що ми допомогли встановити новий Національний рекорд у Флешмобі «White card»!
Ми всі робимо гарну справу об’єднуючи нашу Україну в такий складний період і саме головне ми підтримуємо учнів та разом тримаємо освітній фронт

Вітаємо Рубаник Тетяну, ученицю 13 класу нашого ліцею, з перемогою у V МІЖНАРОДНОМУ дистанційному багатожанровому конкурсі "МОЯ МИСТЕЦЬКА УКРАЇНА"

Учні, вчителі та всі працівники ХЛ № 184 протягом війни активно допомагають нашим воїнам. "Наша мета - зробити так, щоб кожний із них знав і відчував нашу підтримку. Розумів, що ми цінуємо їхню відданість та працю! Тільки у підтримці одне одного ми зможемо подолати ворога та наблизити Перемогу"

Збірна України з футболу серед глухих вперше за історію участі у чемпіонатах світу за часи незалежності України стала першою! Вчора наші хлопці у фінальному матчі IV чемпіонату світу з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху з рахунком 2:1 перемогли команду Японії! Україна – чемпіонка світу!!! Українські футболісти вийшли на переможну фінальну гру з чорними стрічками, вшанувавши таким чином пам’ять мешканців села Грози, що на Харківщині, та всіх полеглих воїнів та присвятивши свою перемогу рідній Україні та ЗСУ… Дуже приємно, що на цьому чемпіонаті технічним делегатом був Україниць Дмитро, випускних нашого закладу. Віримо в перемогу! Слава Україні!

Вітаємо українських дефлімпійців з перемогою!!!

Пишаємось нашими випускниками Ганною Андросович та Дмитром Левіним!

Триває війна… Попри те, чи не щодня приходять радісні звістки з різних країн світу про сходження на п’єдестал наших спортсменів – це закономірно, адже в умовах війни мотивація значно зростає, кожен на своєму місці прагне віддячити Українським Героям, нашим славним Збройним силам за те, що має змогу виходити на стадіони та спортивні майданчики, захищаючи честь рідної України, та своїми успіхами прославляти Батьківщину.

Місто Швецин (Польща ). З 21 по 26 серпня відбувся чемпіонат Європи 2023 з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.

Серед спортсменів був і учень нашого Харківського ліцею №184. Йому не було рівних у стрибках в довжину. Попри конкуренцію, Ярослав виборов золото з результатом 7,43. На цьому хлопець не зупинився і здобув ще дві медалі: золоту і срібну. Ярослав є членом національної збірної команди України зі стрибків у довжину, рекордсмен України зі стрибків у довжину 2022 р., 5 місце на Дефлімпійських іграх у Бразилії м. Кашиас. Кандитат в національну збірну України серед здорових спортсменів.

Так тримати, Ярославе! Українські спортсмени, їхня участь і перемоги у внутрішніх і у міжнародних змаганнях сьогодні – той додатковий аргумент, який дозволяє пишатися та вірити. Бо, незважаючи на всі труднощі, порушений тренувальний процес, внутрішні переживання кожного, вони змогли своїми виступами підтримати нас і показати світові, чого можна досягти «не завдяки, а всупереч».