3 груд. 2013

"Іскри натхнення"

У рамках святкування Дня інвалідів вчора пройшов районний захід " Іскри натхнення".
27 лист. 2013

Лекція, присвячена Болгарії

У четвер 28 листопада у школі відбудеться лекція, присвячена Болгарії.
22 лист. 2013

Національний день пам'яті жертв Голодомору

23 листопада, на четверту суботу листопада, в Україні припадає День пам'яті жертв голодомору, - Національний день пам'яті. У всіх обласних центрах України на центральних площах пройдуть жалобні заходи, загальнонаціональна хвилина мовчання та акція "Запали свічку пам'яті". Пом'януть жертв Голодомору також і в багатьох країнах світу.
21 лист. 2013

Міжнародний день відказування від паління

Кожного року в листопаді ,третій четвер місяця, відзначають день відказування від паління.
18 лист. 2013

День інвалідів

В школі розпочалась підготовка до світкування Дня інвалідів.
14 лист. 2013

Увага! Затверджено Умови прийому до ВНЗ у 2014 році

Міністерством освіти і науки оприлюднено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році. Документ є обов’язковим для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування.
7 лист. 2013

Лекція

22 листопада у школі відбудеться лекція
1 лист. 2013

Участь фестивалі " На крилах натхнення"

Вітаємо учнів школи Марію Насирову та Лактіонова Івана - дипломантів відкритого обласного фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями "На крилах натхнення".
28 жовт. 2013

Канікули